Basında Biz

27-10-2023

Borsa İstanbul’da gong Vera Konsept GYO için çaldı

Kaliteli, güvenli, son teknoloji yapı teknikleri ile kendine has mimari tasarımları olan projeler geliştirerek gayrimenkul sektöründe ülkenin en prestijli markaları arasında yer almayı hedefleyen Vera Konsept GYO’nun halka arz süreci tamamlandı.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

01-09-2023

Euronewsport- Uzaktan Yatırımcı Olma Dönemi

İntegral Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Taşdoğan: Uzaktan Yatırımcı Olma Dönemi.  Türkiye'de finans piyasalarının bilinirliği ve finansal okur yazarlığın gelişimi için daha fazla bu alanda eğitim verilmesine ve kurumların da bu noktada eğitimi desteklemesine ihtiyaç olduğuna dikkat çeken İntegral Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Taşdoğan...

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

29-07-2023

1.3 Milyon Kişi Ortak Oldu (Fuzul GYO)

Borsa İstanbul'da düzenlenen gong törenine Halk Yatırım Genel Müdürü Bülent Sezgin, İntegral Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Cenk Ulukartal, Fuzul GYO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal, Borsa İstanbul A.Ş. Genel Müdürü Korkmaz Ergun, Fuzul GYO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, Fuzul GYO Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Akbal, ve Fuzul GYO Genel Müdürü Murat Altay katıldı.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

01-07-2023

Seçimler Bitti, İş Dünyası Ekonominin Önünü Açacak Uygulamalar Bekliyor

TÜRKONFED ve İntegral Yatırım iş birliğinde, SEDEFED ev sahipliğinde düzenenen Ekonomi ve Finans Buluşmaları'nın ilk etkinliği "Yatırım Alternatifleri ve Risk Yönetimi" temasıyla İstanbul'da yapıldı. 

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

22-06-2023

"Riskler için tedbir alan zor zamanı kolay atlattı"

İntegral Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Taşdoğan, pandemi sonrasında dünyada öngörülemez dalgalanmalar yaşandığını belirterek, "Risklere karşı tedbir alanlar zor zamanları daha kolay atlattı" dedi.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

01-06-2023

İntegral Yatırım ve TÜRKONFED iş birliğinde, SEDEFED ev sahipliğinde Ekonomi ve Finans Buluşmaları'nın ilk etkinliği düzenlendi

İntegral Yatırım ve TÜRKONFED iş birliğiyle gerçekleştirilen Ekonomi ve Finans Buluşmaları'nın açılış etkinliği, İstanbul'da SEDEFED ev sahipliğinde gerçekleşti. Bu önemli etkinlik, "Yatırım Alternatifleri ve Risk Yönetimi" temasıyla katılımcılara değerli bilgiler sunmayı hedefledi.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios