Basında Biz

08-07-2024

Borsa İstanbul'da Gong Efor Çay İçin Çaldı

Borsa İstanbul'da düzenlenen gong törenine, Borsa İstanbul A. Ş. Genel Müdürü Korkmaz Ergun, Efor Çay Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkuş, Efor Çay Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Akkuş, Efor Çay Grup CFO'su Selin Uras, Efor Çay Genel Müdürü Ediz Kaboğlu, Halk Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Bülent Sezgin, İntegral Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Taşdoğan ve Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın ile çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

06-06-2024

Borsa İstanbul'da Gong Yiğit Akü İçin Çaldı

Borsa İstanbul'da düzenlenen gong törenine, Borsa İstanbul Genel Müdürü Korkmaz Ergun, Yiğit Akü Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Yiğit, Yiğit Akü Yönetim Kurulu Başkan Vekili Eyüp Yiğit, Yiğit Akü Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Yiğit, İntegral Yatırım Genel Müdürü Kıvanç Memişoğlu, İntegral Yatırım İç Kontrolden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sezai Bekgöz, İntegral Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Kemal Çelik, Halk Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Bülent Sezgin, Halk Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Zafer Mustafaoğlu, Halk Yatırım Kurumsal Finansman Müdürü Menevşe Özdemir Dilidüzgün ve davetliler katıldı.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

04-03-2024

İntegral Yatırım Genel Müdürü Kıvanç Memişoğlu : "Halka Arz Hacminde 2023'ün Üzerine Çıkılabilir"

"Halka arz için bekleyen birçok firma var ve çoğu SPK'nın yeni kriterlerine uyamayacağı için otomatik olarak elenecek. Ama yeni taleplerin de oluşacağını düşünüyoruz. Faiz oranları çok yüksek, kredi erişiminde sıkıntı devam ediyor. Şirketlerin çoğu halka arza yöneldi. Eskiden şirketleri ikna etmeye çalışırken şimdi şirketler bize geliyor. 2024'te halka arzlarda adet bazında 2023'e yakın bir sayı bekliyoruz ama miktar olarak 2023'ün çok daha üzerinde bir hacim görülebilir."

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

21-02-2024

İntegral Yatırım, TÜRKONFED ve DOĞUMARSİFED öncülüğünde Ekonomi & Finans Buluşmaları Gerçekleştirildi

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Doğu Marmara ve İş Anadolu Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (DOĞUMARSİFED) ve İntegral Yatırım öncülüğünde düzenlenen ‘Ekonomi ve Finans Buluşmaları’nda yatırımda yeni alternatifler değerlendirilirken; mevcut ekonomik ortamda var olan riskler ve fırsatlar ele alındı.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

20-02-2024

İntegral Yatırım Basınla Buluştu

Kaldıraçlı işlemlerle ilgili önemli açıklamalarda bulunan Genel Müdür Kıvanç Memişoğlu, ayrıca Borsa, VİOP ve halka arzlara ilişkin soruları yanıtladı.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

17-01-2024

İntegral Yatırım, TÜRKONFED İş Birliğiyle MARSİFED Ev Sahipliğinde Ekonomi & Finans Buluşmaları Gerçekleştirildi

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Marmara ve İş Anadolu Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (MARSİFED) ve İntegral Yatırım öncülüğünde düzenlenen ‘Ekonomi ve Finans Buluşmaları’nda yatırımda yeni alternatifler değerlendirilirken; mevcut ekonomik ortamda var olan riskler ve fırsatlar ele alındı.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios