Basında Biz

04-03-2024

İntegral Yatırım Genel Müdürü Kıvanç Memişoğlu : "Halka Arz Hacminde 2023'ün Üzerine Çıkılabilir"

"Halka arz için bekleyen birçok firma var ve çoğu SPK'nın yeni kriterlerine uyamayacağı için otomatik olarak elenecek. Ama yeni taleplerin de oluşacağını düşünüyoruz. Faiz oranları çok yüksek, kredi erişiminde sıkıntı devam ediyor. Şirketlerin çoğu halka arza yöneldi. Eskiden şirketleri ikna etmeye çalışırken şimdi şirketler bize geliyor. 2024'te halka arzlarda adet bazında 2023'e yakın bir sayı bekliyoruz ama miktar olarak 2023'ün çok daha üzerinde bir hacim görülebilir."

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

21-02-2024

İntegral Yatırım, TÜRKONFED ve DOĞUMARSİFED öncülüğünde Ekonomi & Finans Buluşmaları Gerçekleştirildi

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Doğu Marmara ve İş Anadolu Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (DOĞUMARSİFED) ve İntegral Yatırım öncülüğünde düzenlenen ‘Ekonomi ve Finans Buluşmaları’nda yatırımda yeni alternatifler değerlendirilirken; mevcut ekonomik ortamda var olan riskler ve fırsatlar ele alındı.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

20-02-2024

İntegral Yatırım Basınla Buluştu

Kaldıraçlı işlemlerle ilgili önemli açıklamalarda bulunan Genel Müdür Kıvanç Memişoğlu, ayrıca Borsa, VİOP ve halka arzlara ilişkin soruları yanıtladı.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

17-01-2024

İntegral Yatırım, TÜRKONFED İş Birliğiyle MARSİFED Ev Sahipliğinde Ekonomi & Finans Buluşmaları Gerçekleştirildi

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Marmara ve İş Anadolu Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (MARSİFED) ve İntegral Yatırım öncülüğünde düzenlenen ‘Ekonomi ve Finans Buluşmaları’nda yatırımda yeni alternatifler değerlendirilirken; mevcut ekonomik ortamda var olan riskler ve fırsatlar ele alındı.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

24-12-2023

İntegral Yatırım'ın Düzenlediği VİOP ve Hisse Yatırım Stratejileri Semineri

İntegral Yatırım'ın, Borsa İstanbul'da düzenlenen yılın son etkinliğine ev sahipliği yaptığı VİOP ve Hisse Yatırım Stratejileri Semineri'nde, yatırımcılarla VİOP, bilanço okuma teknikleri ve yatırım stratejileri başta olmak üzere pek çok başlıkta yol haritaları paylaşıldı.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

22-12-2023

İntegral Yatırım Finans'ın Geleceği Zirvesi'nde

İbrahim Taşdoğan: "Reel sektörün kaynak temini ve finansmana erişim konusunda sermaye piyasası araçlarının ön plana çıktığını düşünüyorum. MKK verilerine baktığımızda 2019 yılında 1 milyonu aşan bireysel yatırımcı sayısının bugün 8,5 milyona geldiğini görüyoruz."

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios