Basında Biz

12-11-2023

Finansta Dijitalleşme ve Teknoloji Zirvesi 2023

Ekonomist ve Capital dergilerinin bu yıl ilkini düzenlediği İntegral Yatırım'ın da sponsorları arasında olduğu Finansta Dijitalleşme ve Teknoloji Zirvesi 2023'te finansın dijitalleşmesi ve finans teknolojilerinin gelişim beklentileri konuşuldu.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

27-10-2023

Borsa İstanbul’da gong Vera Konsept GYO için çaldı

Kaliteli, güvenli, son teknoloji yapı teknikleri ile kendine has mimari tasarımları olan projeler geliştirerek gayrimenkul sektöründe ülkenin en prestijli markaları arasında yer almayı hedefleyen Vera Konsept GYO’nun halka arz süreci tamamlandı.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

31-10-2022

2. Finansın Geleceği Zirvesi

A Para’nın ikincisini düzenlediği ‘Finansın Geleceği Zirvesi’nde konuşmacı olan İntegral Yatırım Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Taşdoğan, sermaye piyasalarının geleceğine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

24-11-2022

Norveç Emeklilik Fonu Sanica Isı halka arzına katıldı

Yıldız Pazar'da SNICA kodu ile işlem görmeye başlayan Sanica Isı'nın halka açıklık oranı yüzde 29,63, halka arz büyüklüğü ise 801,2 milyon TL oldu.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

31-05-2022

İntegral Yatırım Trading Room

İntegral Yatırım’ın, Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde kurduğu ‘İntegral Yatırım Trading Room’ bugün açıldı. ‘İntegral Yatırım Trading Room’ sayesinde öğrenciler, sermaye piyasalarında çalışan bir profesyonelin kullandığı birçok uygulamaya ulaşabilecek.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

31-05-2022

İntegral Yatırım ve Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden 'Trading Room' iş birliği

İntegral Yatırım, Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde kurduğu "İntegral Yatırım Trading Room" ile öğrencilerin finansal okuryazarlığına katkı sağlayacak.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios