BIST

BIST ve Vadeli İşlemlerde İntegral Yatırım Farkı

BIST ve VİOP (Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası) işlemlerinizi İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş'de piyasadaki en cazip komisyon oranları ile yapabilirsiniz. Ayrıca yatırımcılarımıza sunduğumuz hızlı emir iletim altyapısı ile işlemlerinizi hızlı, kolay ve güvenilir olarak gerçekleştirebilirsiniz. Uzman kadromuz ile yatırımcılarımıza piyasayı takip edebilmeleri için gün içinde kesintisiz analiz desteği sağlıyoruz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN
BIST ve Vadeli İşlemlerde İntegral Yatırım Farkı

Platformlar

Her bilgi düzeyinde yatırımcıya uygun çözümler sunan işlem platformlarımız vasıtasıyla BIST ve VİOP işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yatırımcılarımıza sunduğumuz platformlar hızlı ve güvenilir kullanım özellikleriyle öne çıkar.

Siz yatırımcılara sunduğumuz platformlar, dünyada en çok tercih edilen yatırım uygulamalarıdır. En güncel teknolojileri kullanılarak bulut mimarisinde, siz yatırımcılarımıza dünyanın her yerinden kesintisiz, güvenli ve en hızlı işlem yapmasını sağlamayı görev biliriz. Mobil platformlarımızla hareket halindeyken bile piyasada oluşan yatırım fırsatlarını değerlendirerek yatırım fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Yatırımda İntegral Farkı

İntegral Borsa, yatırımcılarına benzersiz olanaklar sunarken, onların karlı ve güvenli yatırım yapmalarını sağlıyor.

...

Düşük İşlem Komisyonları

Hisse senedi ve VİOP işlemlerinizde yatırımcıya özel sunduğumuz düşük işlem komisyon oranlarından faydalanın. İntegral Yatırım Menkul Değerler farkıyla, uzman desteği alarak dilerseniz internet üzerinden online olarak dilerseniz telefonla işlem yapabilirsiniz.

...

Hızlı Emir İletim Altyapısı

Tüm hisse senedi ve VİOP işlemlerinizi İntegral Yatırım Menkul Değerler’in yenilenen hızlı teknolojik altyapısıyla, internet şubesinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

...

Hızlı ve Güvenilir Müşteri Servisi

İntegral Yatırım Menkul Değerler’in uzman kadrosu daima hizmetinizde. Dilerseniz yatırım uzmanınıza bağlanabilir, dilerseniz internet üzerinden online olarak hisse senedi ve VİOP işlemlerinizi hızlı güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

...

Otomatik Emir İletimi

Teknik analize göre işlem yapan yatırımcılar için önemli bir kolaylık sağlayan otomatik iletim modülü yatırımcının önceden belirlediği algoritmalara göre ortaya çıkan alım satım emirlerinin otomatik olarak gönderilebilmesini sağlar. Matriks Programı ile entegre olarak çalışır ve Matriks Trader ile birlikte kullanılmaktadır.

...

Analiz ve Bilgi İşlem Desteği

İntegral Yatırım Menkul Değerler, uzman analist kadrosu ile yatırımcılarına telefonla canlı ve online olarak analiz desteği sunmaktadır. Mobil analiz uygulaması ise analiz raporlarına ekonomik takvime anlık ulaşabilme imkanı sağlar. Tecrübeli uzmanlardan alacağınız genel yatırım tavsiyeleri ile yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.