Basında Biz

15-12-2023

Borsa İstanbul'da Gong Sur Tatil Evleri GYO İçin Çaldı

Sur Yapı çatısı altında faaliyet gösteren Sur Tatil Evleri GYO, Borsa İstanbul'da gerçekleştirilen gong töreninin ardından. SURGY koduyla işlem görmeye başladı. 

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

11-12-2023

Finansal Okuryazarlık İçin "Stratejik" Eğitim

(Ekonomim) İntegral Yatırım yaklaşık 200 kişinin katılımıyla bir organizasyon gerçekleştirdi. İntegral Yatırım Araştırma Müdürü Seda Yalçınkaya Özer ve Stratejist Cüneyt Paksoy'un birer sunum yaptığı etkinlikte, ulusal ve global piyasalardaki ekonomik gelişmeler ele alınırken, finansal piyasalar hakkında merak edilenler masaya yatırıldı.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

23-11-2023

İntegral Yatırım ve GYİAD Ekonomi Finans Sohbetlerinde buluştu

İntegral Yatırım ve Genç Yöneticiler ve İş İnsanları Derneği (GYİAD) arasındaki iş birliği, finans dünyasının nabzını tutan bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. İntegral Yatırım, Genç Yöneticiler ve İş İnsanları Derneği (GYİAD) 22 Kasım Çarşamba günü akşam yemeğinde bir araya geldi. Gerçekleştirilen etkinliğin gündemi riskten korunma ve finansmana erişim oldu.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

12-11-2023

Finansta Dijitalleşme ve Teknoloji Zirvesi 2023

Ekonomist ve Capital dergilerinin bu yıl ilkini düzenlediği İntegral Yatırım'ın da sponsorları arasında olduğu Finansta Dijitalleşme ve Teknoloji Zirvesi 2023'te finansın dijitalleşmesi ve finans teknolojilerinin gelişim beklentileri konuşuldu.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

07-11-2023

Analiz- Viop ve Hisse Yatırım Stratejisi

Enflasyonun geleceğini üç faktör belirleyecek. İntegral Yatırım, Deniz Karaca'nın moderatörlüğünde gerçekleen etkinliğe İntegral Yatırım Aratırma Müdürü Seda yalçınkaya Özer, Ekonomist Prof. Dr. Burak Arzova ve Ekonomist Serdar Pazı katılarak finansal okur yazarlık düzeyini artırmak hedefiyle yatırımcılara tecrübelerini aktardılar.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios

01-11-2023

Geri Çekilmeler Alım Fırsatı Yaratıyor- Capital

Borsa İstanbul'da son dönemde yaşanan düşüş eğilimini orta/uzun vadeli alım fırsatı olarak değerlendiren İntegral Yatırım Genel Müdürü KIVANÇ MEMİŞOĞLU, "Borsa İstanbul, gelinen seviyelerde iskontolu. Yatırımcılar bu dönemde portföyde hisse ağırlığını artırabilir" diyor.

DAHA FAZLASI arrow_forward_ios