Borsa Platformlar

section2

BIST piyasasını öğren,
Yatırıma hemen başla!

section2

Matriks Trader

Dünya’da başka bir örneği olmayan emir giriş ekranlarına sahip Matriks Trader, BORSA İSTANBUL ve VİOP verilerini takip ederken, aynı zamanda alım-satım işlemlerinizi tek bir platformdan gerçekleştirebilmeniz için tasarlanmış profesyonel bir finans uygulamasıdır. Matriks Veri Terminali’ne entegre olarak çalışan Matriks Trader modülü sayesinde, tek bir ekrandan farklı aracı kurumlarda bulunan hesaplarınıza erişebilir portföylerinizi toplu olarak görüntüleyebilir, toplu emir gönderme, emir düzeltme ve iptal işlemlerinizi de kolaylıkla yapabilirsiniz. Sağladığı tüm bu kolaylıklar ile hem profesyonel hem de küçük yatırımcının ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenmiştir.

E-Broker uygulamasının yerini alan Matriks Trader, geliştirilen yepyeni özellikleri ile dikkat çekmektedir. E-Broker’da bulunan web servisinden emir sorgulama yönteminin yerini alan canlı soket bağlantısı sayesinde; artık portföyünüze canlı olarak bağlanabilir, emirlerinizi daha hızlı kontrol etme imkanına sahip olabilirsiniz. Gelişmiş emir iletim alt yapısı ile ön plana çıkan Matriks Trader ile hesaplarınız arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.

Matriks Trader’ın “Tek programdan farklı hesaplara girebilme” özelliği ile artık birden fazla E-Broker çalıştırmanıza gerek kalmadan, aracı kurumlarda bulunan tüm hesaplarınıza ulaşarak işlem yapabilir, portföyünüzü inceleyebilirsiniz. Yenilenen portföy işlemleri penceresinde, E-Broker’dan farklı olarak Overall, işlem limiti, çekilebilir teminat ve gerçekleşen emir toplamı seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Portföy işlemleri penceresinde bulunan BORSA İSTANBUL, VİOP, MATRİKS DEMO, TOPLU EMİR VE ALARM EMİRLERİ seçeneklerinden dilediğinizi seçerek tüm işlemlerinize erişebilir, BIST VE VİOP sekmeleri ile tüm portföyünüzü birden fazla portföy işlemleri penceresi açarak izleyebilirsiniz.


İnternet Bağlantısı: Kota sınırsız ve 2 Mbps internet erişimi

İşletim Sistemi: Windows x86 - x64 (Vista 7 ve 8, 10)

Sistem Gereksinimleri Cpu : I3 (2,4 GHz) Ram : 4 GB Disk : 30 GB