Borsa Platformlar

section2

BIST piyasasını öğren,
Yatırıma hemen başla!

section2

Matriks Mobile IQ


Matriks Mobile IQ Finans uygulamaları ile Türkiye ve Dünya finans piyasalarına akıllı telefonunuz ile kolayca erişebilirsiniz. Canlı borsa, altın fiyatları, döviz fiyatları, yabancı borsa endeksleri, haberler, piyasa analizleri, gelişmiş grafik özellikleri ile finansal piyasaları gerçek zamanlı takip edip, piyasalarda işlem yapmanızı sağlayan uygulamadır.

Kişiselleştirilebilen ve kayıt edilebilen birden fazla izleme ekranı üzerinden, ilgilendiğiniz enstrümanları farklı sayfa görüntüleme ayarlarıyla takip edebilirsiniz. İzleme listenizdeki sembolleri sıcaklık haritası ve hızlı al/sat listesi olarak izleyebilir ve tek dokunuşla emir gönderebilirsiniz.

Hazır piyasa listeleri ile BIST Pay, VİOP, Endeks, Varant, Döviz, Altın, Kripto Para, Faiz, Yabancı Borsa Endeksleri gibi finansal piyasalara ait enstrümanları kolayca takip edebilirsiniz.

Android telefonlar için Play Store üzerinden, IOS işletim sistemine sahip telefonlar için APP Store üzerinden üst kısımda bulunan arama çubuğuna “Matriks Mobile IQ” yazılarak çıkan sonuçlardan “Matriks Mobile IQ” uygulamasını indirerek gerçekleştirebilirsiniz.

Matriks Mobile IQ uygulaması hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sistem Gereksinimleri

IOS: Minimum OS Versiyon 4.3

Android: Minimum OS Versiyon 6.0