İntegral Yatırım Meta Trader 5

section2

VİOP piyasasını öğren,
Yatırıma hemen başla!

section2

İntegral Yatırım VİOP Metatrader5 hızlı ve kolay işlem platformu, grafik nesneleri ve teknik indikatörleri de içeren 82 farklı araç sayesinde komple bir alım-satım programıdır.İlgilendiğiniz tüm VİOP enstrümanlarında gerçek zamanlı teknik analiz imkanı sunar, üstelik siz profesyonel yatırımcılar için kişiselleştirilebilir otomatik alım-satım sistemleri uygulanabilmektedir.Meta 5 VİOP komple bir alım-satım sistemidir, İşlemlerinizi iletirken anlık olarak kar-zarar durumunuzu, güncel piyasa takvimi ve haberleri, geçmiş dönem işlemlerinizi tek tıkla inceleyebilirsiniz.

İntegral Yatırım Meta Trader 5

Meta Trader 5 işlem platformu ile VİOP’da hızlı ve kolayca işlemlerinizi yapabilirsiniz.Meta Trader 5 platformu üzerinden çok sayıda indikatör seçeneğini kullanarak dilediğiniz zaman periyodunu ve grafik tipini belirleyerek teknik analiz çalışması yapabilirsiniz. Fiyat grafikleri üzerinde yaptığınız çalışmaları kaydedebilirsiniz. Grafikler bölümünde bulunan özellikler seçeneği grafiği görsel olarak dilediğiniz gibi renklendirmenize yardımcı olur.

Meta Trader 5 işlem platformunun ücretsiz kurulumu ve teknik destek için IT bölümümüzle irtibata geçebilirsiniz.
Gerekli Donanımlar

Bilgisayar Yazılımı : İntegral Trader
Minimum Sistem Gereksinimleri : Windows 7 ve üzeri işletim sistemleri (En az 2 GB Ram) , en düşük 1024 kbps ve üzeri internet bağlantı hızı gereklidir.

Meta Trader 5 (MT5) Platformu kurmak için

META TRADER 5 İNDİR

META TRADER KULLANMA KLAVUZU

MetaTrader 5 platformunu denemek için aşağıdaki butona tıklayıp, başvuruda bulunun.

DEMO HESABI