arrow_back Duyurular

İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ‘Uludağ Ekonomi Zirvesi"nde!

Finans dünyasının önde gelen şirketlerinden ve Ulukartal Holding A.Ş. iştiraki İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş., 2016 yılında 5.’si düzenlenen ve dünyanın en önemli ekonomi zirvelerinden biri olan Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne katıldı.

2015 yılında Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde Oturum Sponsoru olan İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş., 2016 yılın ise Gala Yemeği sponsoru olarak zirvede yer aldı.

Zirvenin Gala Yemeğinde konuşan İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. CEO’su Kıvanç Memişoğlu, “Yaklaşık her yıl bireysel olarak katıldığımız zirvede 2 yıldır sponsor olarak da yer almaktan dolayı mutluyuz. Zirvede, dijital ekonomiden büyüme stratejilerine, trendlerden yarının sektörlerine, iş dünyasını ilgilendiren pek çok konuda bilgi aldık” şeklinde konuştu. Geceye İntegral Menkul Değeler A.Ş. yetkililerinin katılımın yanı sıra, firmanın sponsor olduğu Dünya motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu’da hazır bulundu.

Ayrıca Gala Yemeğinde İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından çekiliş düzenlendi. 1 adet Kenan Sofuoğlu motosiklet kaskı, 2 adet TAV Passport kart ve 2 adet imzalı Fenerbahçe Profesyonel Futbol takımı üst forması hediye edildi. Çekilişi kazanan misafirler hediyelerini İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. CEO’su Kıvanç Memişoğlu, İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı İsmet Kemal Çelik ve mili motosiklet şampiyonu Kenan Sofuoğlu’nun elinden aldı.