arrow_back Geri

Futbol Medya - Dünya Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu’na sponsorluk desteği

Kurulduğu günden itibaren sporun ve sporcunun daima yanında olan İntegral Menkul Değerler A.Ş.; milli gururumuz, Dünya Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu’na sponsorluk desteğini sürdürecek.Milli motosiklet yarışçımız Kenan Sofuoğlu, 2017’de yine İntegral Menkul Değerler A.Ş. ile pistlerde, rüzgar estirecek.

Finans dünyasının önde gelen şirketlerinden, Ulukartal Holding A.Ş. iştiraki İntegral Menkul Değerler A.Ş., 2017 yılında da milli motosiklet yarışçısı Dünya Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu’nun yanında olmaya devam edecek. Bu kapsamda, Ulukartal Holding A.Ş. binasında Ulukartal Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Cenk Ulukartal, İntegral Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdürü Kıvanç Memişoğlu ve Kenan Sofuoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen imza töreni ile sponsorluk anlaşması yenilendi. Kenan Sofuoğlu, 2017’de de İntegral Menkul Değerler A.Ş.’nin desteğiyle pistlerde rüzgâr gibi esecek.

Dünya Supersport Şampiyonası’nda 2007, 2010, 2012, 2015 ve 2016’da dünya birincisi olan Kenan Sofuoğlu da imza töreninde bir konuşma yaptı. Kenan Sofuoğlu, motosiklet sporuna verdiği emeğin farkına vararak, kendisine sponsor olan İntegral Menkul Değerler A.Ş.’ye teşekkür etti. Kenan Sofuoğlu, “İntegral Menkul Değerler A.Ş. ile yaptığımız sponsorluk anlaşması örnek teşkil ediyor. Türkiye’de firmalar, bireysel spor yapan sporcuları tercih etmiyor. Genelde firmalar, sporcuya sponsor olmaktansa, reklam yüzü olarak çalışmak istiyor. Ancak İntegral Menkul Değerler A.Ş., reklam filmlerinin yanı sıra, sponsorluğu ile de sporcunun yanında yer alarak ve destekçisi olduğunu da gösterdi” şeklinde konuştu.

İmza töreninde bir konuşma yapan Kadir Cenk Ulukartal, İntegral Menkul Değerler A.Ş.’nin milli gururumuz Kenan Sofuoğlu ile sponsorluk anlaşmasını yenilemekten dolayı mutlu olduklarını söyledi. Kadir Cenk Ulukartal, “Geçen yıl sponsoru olarak yanında yer aldığımız Kenan Sofuoğu ile 2016 yılında bir takım olma duygusu ile çalıştık ve destek verdik. Kendisi, 5’inci kez Dünya Supersport Şampiyonu olduğunda hepimizi gururlandırdı. Milli değerleri benimseyen ve sahip çıkan bir şirket olarak, bayrağımızı pek çok ülkede dalgalandıran milli gururumuz Kenan Sofuoğlu’na olan destekteğimizi yenilemekten dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi. Kadir Cenk Ulukartal, ayrıca Kenan Sofuoğlu’nun 2017’de İntegral Menkul Değerler A.Ş.’nin reklam yüzü olmaya devam edeceğini de açıkladı.

Kuruldukları günden itibaren spora ve sporcuya destek verdiklerini ve bundan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Kıvanç Memişoğlu, “Sponsorluklarımızı seçerken şirketimizin kurumsal kimliği ve vizyonuna uymasına dikkat ediyoruz. Bu anlamda üstün teknolojik alt yapımız ile sektörümüzde fark yaratan hızımız, Kenan Sofuoğlu’nun hızdan kaynaklı başarıları ile uyum sağlıyor. 2016’da markamızla Kenan’ın omuzunda yer alarak şampiyonluğu hep birlikte yaşadık, 2017’de de yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.