Araştırma Hizmetleri

İntegral Yatırım bünyesinde faaliyet gösteren Araştırma Departmanı, günlük ve de haftalık olacak şekilde kapsamlı döviz piyasaları ve forex için analiz yapmaktadır.

Ayrıca hisse senetlerine ve Borsa’ya dair güncel içerikler hazırlayarak, yatırımcılar için finansal piyasalara ilişkin raporlamalar yapmaktadır.

İntegral Yatırım’ın profesyonel Araştırma Ekibi, yatırımcıların finansal piyasalara ilişkin merak ettikleri içerikler hakkında bilgilendirmeler yaparken, yatırımcılara yatırımları öncesi veya sonrasında canlı olarak da destek vermektedir.

Global ve Türkiye özelindeki ekonomik gelişmeleri titizlikle takip eden İntegral Yatırım Araştırma Ekibi, hafta içi her gün ulusal kanalara canlı yayın bağlantılar gerçekleştirerek ekonomik gelişmeler hakkında açıklamalar da yapmaktadır.

Araştırma Ekibimizin büyük bir özen ile hazırladığı detaylı piyasa analizleri İntegral Yatırım dijital ortamda sunulmaktadır. Araştırma Ekibinin hazırladığı rapor, öneri ve analizlerden faydalanabilmek için İntegral Yatırım müşterisi olmanız gerekmektedir.

section2

Merak ettiğin piyasayı öğren,
Ücretsiz denemeye hemen başla!

section2